Marzy Ci się wyrafinowana i piękna biżuteria sutasz ale nie wiesz jak ją uszyć? Próbowałaś już szyć sutasz ale był krzywy lub nie wychodził tak jak oczekiwałaś? a może nie wiesz jak dobrze technicznie wykonać tak oryginalną biżuterię– nie tylko z przodu ale także z tyłu??

W takim razie koniecznie zobacz jaki Zestaw przygotowałam dla Ciebie i co dokładnie on zawiera. To 5 nagrań z prowadzonych przeze mnie warsztatów online. Na każdym nagraniu:

  • pokazuję i tłumaczę od samych podstaw jak wykonać daną biżuterię,
  • tłumaczę jakich dokładnie materiałów użyłam,
  • w czasie szycia kamera jest skierowana bezpośrednio na moje ręce, dzięki czemu dokładnie widzisz co jak zrobić, jak wbić igłę, wszywać koraliki itp
  • pokazuję dokładnie nie tylko jak uszyć ale co ważne wykończyć tył biżuterii, gdyż jest on równie ważny jak sam przód,
  • w czasie nagrania nie tylko tłumaczę ale szyję daną biżuterię, więc możesz szyć razem ze mną

Łącznie cały Zestaw to ponad 10 godzin nagrań, z szczegółową wiedzą i poradami jak dobrze uszyć biżuterię sutasz by prezentowała się naprawdę pięknie.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania napisz do mnie (kontakt na górze strony) a chętnie Ci pomogę lub wszystko wyjaśnię. 

wisior sutasz kurs online warsztaty

WISIOR SUTASZ Z ODPINANYM CHWOSTEM– pokażę Ci w jaki sposób, krok po kroku wykonać wisior sutasz z odpinanym chwostem czyli 2 w 1 🙂 Oczywiście ten pomysł możesz wykorzystać do kolczyków, naszyjnika, breloczka itp Możesz go nosić w wersji krótkiej bez chwosta lub innej zawieszki lub długiej czyli z chwostem, frędzlem, itp 🙂

Czas nagrania: 2:28:14

kolczyki sutasz kurs online warsztaty

KOLCZYKI SUTASZ Z KWIATAMI– Jak zrobić wiosenne kolczyki sutasz z kwiatami?? Jak je uszyć, doczepić kwiatki oraz wykończyć tył?? Na te wszystkie pytania poznasz odpowiedź w tym nagraniu 🙂

Czas nagrania: 1:47:50

kolczyki sutasz ślimaczki kurs online warsztaty

KOLCZYKI SUTASZ ŚLIMACZKI– zobacz w jaki sposób uszyć krok po kroku takie właśnie zakręcone ślimakowe kolczyki sutasz. ♥ Ten wzór wykorzystasz z łatwością do stworzenia kolczyków, wisiorów, naszyjników czy też broszki. Sutaszowe ślimaczki robi się naprawdę bardzo łatwo i szybko… należy tylko pamiętać o małych detalach, by kółka wyszły naprawdę proste. A jakie to detale??? Zobaczycie w tym wideo 😀

Czas nagrania: 1:51:08

kolczyki sutasz kurs online warsztaty

KLIPSY SUTASZ Z OZDOBNĄ BAZĄ– w czasie tych warsztatów pokazuję jak krok po kroku uszyć klipsy, doczepić ozdobną metalową bazę oraz klips a także wykończyć tył biżuterii.

Czas nagrania: 2:17:06

opaska sutasz kurs online warsztaty

OPASKA SUTASZ– chciałabyś zrobić sobie lub dziecku elegancką opaskę?? a może zestaw “Mama i córka”? koniecznie zobacz jak to zrobić. W czasie tych warsztatów pokazuję jak samodzielnie wykonać ozdobę z sutaszu oraz dołączyć ją do opaski by nie spadała, była ładnie wykończona i praktyczna. 

Czas nagrania: 2:05:57

Shopping Cart
Scroll to Top